TELLIMISTINGIMUSED

ÜLDTINGIMUSED

Käesolevad tingimused kehtivad 4kids OÜ internetileheküljelt www.beebikaup.ee tellitud kaupade ostu-müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse 4kids OÜ (edaspidi „Müüja“) ja kaupa telliva isiku (edaspidi „Ostja”) vahel käesolevate tingimuste kehtivuse ajal.

LEPINGU JÕUSTUMINE

Ostja tellimus loetakse üldjuhul pakkumuseks võlaõigusseaduse (VÕS) tähenduses sõlmida tellitud kauba ostu-müügi leping. Müüja ei pea oma nõustumisest tellimusega Ostjale eraldi teatama. Ostu sooritamise ning makse tasumisega kinnitab Ostja, et on tutvunud tellimistingimustega.

HINNAD JA TASUMINE

Beebikaup.ee e-poes olevad hinnad on Eurodes/Eesti kroonides ja sisaldavad käibemaksu.
Ostjal on võimalus ostu eest tasuda kas SWEDBANKi, SEB, Sampo Panga või Nordea internetipanga vahendusel. Tasuda on võimalik ka e-mailile saadetava tellimuskinnituse alusel teistes internetipankades või pangakontoris.
Samuti pakume Koduliising OÜ vahendusel järelmaksu.

KUIDAS TOIMIDA

Valige tootekataloogist või otsingu abil vajalik toode ning sobivuse korral lisage soovitud toode ostukorvi.

Ostukorvis näete oma valitud tooteid. Kontrollige tellimus, täitke nõutud väljad oma andmetega ning vajutage nupukesele "saada tellimus“. Edasi valige kas soovite maksta arvega või maksa pangas või tasuda järelmaksuga.

*Maksta arvega
Teile saadetakse e-mailiga tellimuskinnitus. Maksetähtaeg on 3 päeva ja kui selle aja jooksul laekumist ei toimu, tellimus tühistatakse. See ei kehti siis, kui Müüja ja Ostja on sõlminud kauba eest tasumise osas erikokkuleppe.

*Maksa pangas
Valige sobiv pank (Swedbank, SEB, Sampo Pank ) ja sooritage makse - vajutage kindlasti nupukest „tagasi kaupmehe juurde”
NB! Müüja asub tellimust täitma peale makse laekumist 4kids OÜ arveldusarvele.

Jälgige ka toote juures olevat tarneaega - kui kauba juures on märgitud tarneajaks 7 päeva, siis see tähendab, et kaup jõuab 7 päeva jooksul meie lattu, kust see saadetakse omakorda kliendile. Pikema tarneaja puhul palume kindlasti valida tasumine arvega. Tellimuse kinnitamiseks tasuda arvest 50%.

*Maksa järelmaksuga

Järelmaksu taotlemiseks valige tellimisel makseviisiks "soovin maksta järelmaksuga" ning täitke vajalikud väljad. Lisage ka konto väljavõte ning saatke taotlus. Vastuse saab paari päeva jooksul.

KAUBA KOHALE TOIMETAMISE KULUD JA TÄHTAJAD

Kui tellimuse summa on suurem kui 130 EUR on transport üle Eesti TASUTA.

Väiksema ostusumma puhul on Ostjal järgnevad võimalused:

1. Kaup tuuakse koju kätte, teenuse hind 5 EUR.
Üldjuhul toimetab kauba ostjani Eesti Posti kuller või muu kullerettevõte, teatud juhtudel võib kauba otsjale toimetada ka 4kids OÜ töötaja. Igal juhul võetakse eelnevalt ostjaga ühendust telefoni teel ning lepitakse kokku sobiv aeg paki kohale toimetamiseks. Üldjuhul toimetatakse pakke kohale tööajal (kell 9.00-18.00).
NB! Kui ELS kulleril ei ole võimalik pakki üle anda (aadressaat ei ole kättesaadav), viiakse pakk lähimasse postkontorisse. Sealt saadetakse vastav teatis ja pakk tuleb ostjal ise ära tuua.

 
Enne kauba vastuvõtmist soovitame tungivalt Teil toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral märkida kulleri saatelehele sellekohane märkus. Palume Teil vigastatud pakendiga tootest teatada elektronposti aadressile info@4kids.ee või 4kids OÜ kontakttelefonile 53 09 06 09.

2. Kaup saadetakse Teie kodupoe Smartposti kappi, teenuse hind 2.75-5.50 EUR, sõltuvalt kauba suurusest.
Tellides avaneb rippmenüü automaatide asukohaga. Valige sobiv asukoht ja vormistage tellimus. Täpsem info SmartPosti teenuse kohta leiate siit.


3. Soovi korral on võimalik kaubad kätte saada (ilma saatekuluta) 4kids OÜ kontorist aadressil Tammsaare tee 47, Tallinn. Kui Teie tellimus on komplekteeritud, saadetakse Teile sellekohane e-mail.

Kõik tellimused täidetakse pärast makse laekumist üldjuhul paari tööpäeva jooksul, hiljemalt nädalaga (tooted kohe saadaval). Järgida tuleb toote juures olevat tarneaega, kui kauba juures on märgitud tarneajaks näiteks 7 päeva, siis see tähendab, et kaup jõuab 7 päeva jooksul meie lattu, kust see saadetakse omakorda kliendile.  Osasaadetisi täidetakse ainult kokkuleppel, üldjuhul saadetakse kaup korraga.

Kui kliendi poolt tellitud kaup on antud hetkeks lõppenud, teavitame Ostjat sellest viivitamatult, anname teada uue kauba saabumise aja või tagastame soovi korral raha.

NB! Kauba kohale toimetamise kulud kehtivad tellimustele Eesti Vabariigi piires, kui soovite kaupa tellida väljapoole Eestit võtke meiega palun ühendust e-maili teel ja teeme Teile pakkumise.

PRETENSIOONIDE ESITAMISE TÄHTAEG

Kaupadele kehtib pretensioonide esitamise tähtaeg vastavalt Eesi Vabariigi seadustele koos tellimuskinnituse (saadetakse automaatselt Teie e-mailile ning soovitame see välja printida ja alles hoida) ja makset tõendava dokumendiga. Pretensioonide esitamise tähtaeg ei kehti kaupadele, mille puudused tulenevad kauba väärast kasutamisest või normaalsest kulumisest.

Kaebuste ning pretensioonide korral palume saata vastavasisuline e-mail. Kaubused vaadatakse läbi esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 7 tööpäeva jooksul.

KAUPADE TAGASTAMINE

Kõikidele Beebikaup.ee e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusgarantii 14 päeva. Ostjal on õigus tagastada kaup 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest. Selleks peab ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse (avalduses märkida ostja nimi, ostukuupäev ning tellimuse nr.) e-maili teel info(at)4kids.ee ning tagastama seejärel 4kids.ee e-poele tellitud kauba.

Raha tagastatud kauba eest kantakse samale arvelduskontole, millelt tasuti kauba eest, 7 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest Müüja poolt.

NB! Makstud saatekulusid ei tagastata ning tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema originaalpakendis. Kui tagastatav kaup on rikutud tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.

NB! Kohapeal ostetud toodetel puudub tagastusõigus. Kokkuleppel on võimalik kaup vahetada mõne muu toote vastu.


MÜÜJA ÕIGUSED

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul makstakse Ostjale raha tagasi. Soovi korral on võimalik kaup asendada mõne muu tootega või oodata uue kauba saabumist.

Toodete juures olevad tootepildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikust tootest.

Hinnad, tekstid ja kaupade saadavuse info võivad muutuda ette teatamiseta.

 

 

VASTUTUS JA VÄÄRAMATU JÕUD

4kids OÜ vastutab Teie ees ja Teie vastutate 4kids OÜ ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

 4kids OÜ ei vastuta Teile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida 4kids OÜ ei saanud mõjutada ning mille saabumist 4kids OÜ ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

LISAINFO

Lisainfot saab telefonil 53 09 06 09 või e-mail aadressil info(at)4kids.ee

PRIVAATSUS

Ostja isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele - kullerfirma, Eesti Post.

Müüjal on õigus kasutada Ostja e-maili aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks.

Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.